Formulář pro zadání odborných regulatorních dotazů

Tento formulář není určen pro podání dotazů, podnětů, upozornění nebo stížností veřejnosti (pro tyto účely je nutno použít formulář podání dotazu, podnětu, upozornění).

Před vyplněním a odesláním tohoto formuláře si pečlivě pročtěte Podmínky poskytování odpovědí na odborné dotazy v oblasti finančního trhu (odkaz se otevře v novém okně).

Upozornění: Formulář pro zadání odborných dotazů k Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 575/2013 o obezřetnostních požadavcích na úvěrové instituce a investiční podniky, k jeho prováděcím nařízením a k obecným pokynům EBA je dostupný z: http://www.eba.europa.eu/single-rule-book-qa#search.

ČNB zpracovává osobní údaje, bližší informace naleznete v Informaci o zpracování osobních údajů, jež je dostupná na https://www.cnb.cz/cs/ochrana-osobnich-udaju-a-pravni-ujednani/ochrana-osobnich-udaju/.

Přílohy

Upozornění: Přijímány jsou přílohy pouze ve formátech: doc, docx, xls, xlsx, rtf, pdf, jpg, html, xml, msg. Velikost jednotlivých příloh nesmí překročit 1,5 MB.

Podmínky poskytování odpovědí

Přečetl jsem si dokument Přístup České národní banky k poskytování odpovědí na dotazy v oblasti finančního trhu (odkaz se otevře v novém okně) a beru na vědomí, že dotazy nesplňující uvedené podmínky nebudou zodpovězeny.

Všechna pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná.